| Kostzy5 a întrebat:

Cine are culegerea Matematica - Ghid de pregatire pentru admiterea in universitatea marina? As dori sa o cumpar.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca ai norocul, aici pe TPU, sa gasesti pe careva care sa aiba cartea. In schimb, poti sa o cumperi daca faci comanda cu un simplu clik pe adresa info@imc.ro din link-ul : https://cmu-edu.eu/admitere/

| Kostzy5 explică (pentru alessia5158):

Da am facut comanda la ei.Le-am dat datele de contact si adresa dar nu mi-au trimis nimic.Au trecut 2 saptamani de atunci.