| Christian515 a întrebat:

Cine credeti ca a fost / este cel mai bun cantaret/formatie din lume? (all-time)

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Cea mai buna formatie a fost The Beatles, dar si AC/DC \m/
Cei mai buni cantareti au fost Michael Jackson si Elvis Presley.

| DenisDarius00 a răspuns (pentru Klara):

Pentru mine doar Michael Jackson a fost cel mai bun din lume

24 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

The Beatles si U2.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Led Zeppelin! Si cantaret... mie imi place Andrea Bocelli.

| anss23 a răspuns:

Abba

| LucianGabriel a răspuns:

Nu cred ca se poate decide. Acum fiecare dupa genul care ii place, de exemplu eu l-as baga pe Vangelis siJean Michel Jarre(primul loc), modern talking, bad boys blue si ar mai fi multi.

| crazygirlyo a răspuns:

Nu exista cel mai buna sau cea mai buna cu atat mai mult all time. poate doar formatii, cantaretii de renume care au intrat in istorie cum ar fi Michael Jackson, AC/DC, Metallica si asa mai departe.

| pauladrian a răspuns:

Michael Jackson, Modern Talking.

| rey a răspuns:

Cred cu tarie ca cea mai tare formatie a fost Ac/Dc.

| StopTheWar a răspuns:

Eu l-as pune pe Michael Jackson, iar ca trupa The Beatles

| piktor a răspuns:

Nirvana

| danco a răspuns:

Fame, nu fi stupid(a), cazi in ridicol cu gaga aia. Citeste ce zice Decebal. E cel mai bun raspuns: "arta nu se masoara cu metrul si nici cu cantarul"... "Arta insa e facuta de oameni mari nu de mediocritati! "

| Decebal a răspuns:

Sunt mai multe! Scorpions. The Beatles, Bon Jovi...foarte multi, inclusiv si romani, francezi, italieni. Tine minte ce-ti spun eu acum: arta nu se masoara cu metrul si nici cu cantarul! Toti sunt buni, din cauza ca fac din dragoste...Desigur su8nt si din cei cantareti care-s ca vai de ei, canta prost!
Arta insa e facuta de oameni mari nu de mediocritati!

| XutZu1997 a răspuns:

Michael Jackson

| cr1st1n1k a răspuns:

Michael Jaçkson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modern talking - 'You're my heart, you're my soul...'
enrique iglesias -bailamos, hero.
de asta imi plac astia(pentru cantecele din dreapta :x)
http://www.youtube.com/watch?v=koJlIGDImiU Hero
http://www.youtube.com/watch?v=o8PtBtRzcqM Bailamos
http://www.youtube.com/watch?v=4IbPGxYWS_k&feature=related You're my heart, you're my soul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lWtN2_7EdLU&feature=related
CherryCherry Lady

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lWtN2_7EdLU&feature=related
CherryCherry Lady

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lWtN2_7EdLU&feature=related
CherryCherry Lady

| Rallu a răspuns:

50 cent :d

| eluboy13 a răspuns:

Sunt stiluri diferite:acum 20-30 ani muzica nu prea se facea pe calculator, acum vocea este lucrata la greu.Tocmai de aceea eu cred ca cea mai buna trupa ar fi The Beatles iar cea mai buna cantareata Madonna

| fame a răspuns:

As zice ca madonna sau michel jackson, dar m auzit ca lady gaga i'a intrecut. Dar as zice ca pentru a ii intrece i'ar mai trebu inca cel putin 10 ani. Dar lady Gaga e the best.

| selly000 a răspuns:

Ca trupatonguearamore(nu stiu daca se pot numi cea mai buna formatie din lume, dar dupa parerea mea sunt tari)
Iar cantaret Adam Lambert, bineinteles.E cu adevarat talentat(si dragut:X)