| anonim_4396 a întrebat:

Cine e cel mai bogat din lume? Raspunsul corect valoreaza o medalie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bogat om de pe planeta asta, sint eu. Atunci cind ma simt bine, atunci cind sint fericit. Sincer, atunci sint cel mai bogat om de pe pamint. Este o cursa continua in care mai sint depasit, dar revin din nou in frunte si air sint depasit si iar revin in fata... si tot asa. Iar in momentul asta se intimpla, sint di nou in frunte, sint din nou cel mai bogat dintre bogati big grin, dar nu intru in amanunte pentru ca nu vreau sa ma invidiati rolling on the floor Totusi cineva stie big grin tongue

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sandel(maxim)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bill gates

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bogat om depe lume e basescu'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carlos slim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Borea de la zaim big grin si ciobanu nicu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vladimer voronin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bill gates

| coolwats33y a răspuns:

Cel mai bogat om din lume este Bill Gates

| dointzuka a răspuns:

Eu cred ca pamintul...ca ne are pe noi toti si multe altele.big grinbig grinbig grin

| dointzuka a răspuns:

Eu cred ca e Pamantul...

| Mikella02 a răspuns:

Bill Gates