| bybytzel a întrebat:

Cine este la liceul decebal sau traian din ct? cum e? ca termin si eu anul asta generala si nu stiu la ce sa dau!happy

2 răspunsuri:
| andyloveandra a răspuns:

Buna eu sunt la liceul DECEBAL din constanta si te sfatuiesc sa vi aici! Deoarece profesorii sunt foarte buni intelegatori in caz ca ai vreo problema.asa ca bft sper sa ne vedem aici.(sunt Clasa a 10)

| carigd a răspuns:

Eu nu recomand Liceul Teoretic "Decebal" din mai multe motive.De cativa ani s-a umplut de "smecheri",nu se mai face carte deloc si ai sanse destul de mici sa iei bacalaureatul(chiar daca iei,notele nu o sa fie prea mari decat daca tocesti), daca nu ai facut gimnaziul acolo, o sa fie diferente foarte mari intre voi si cei "de-ai casei".De exemplu, la un test, doi elevi(unul a facut 5-8 la Decebal, altul nu)au facut testul impreuna, erau la fel.Cel care a facut 5-8 la Decebal a luat 9.50, celalat 7.50.