| Insomnii a întrebat:

Cine imi da si mia niste idei pentru niste desene de paste (fara oua colorate si iepurasi ca-s satula de astea) vreau ceva mai iesit din comun.
Multumesc la cel mai creativ dau fundita si in rest vot.

2 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Cam astea cu oua si iepurasi sunt mai traditionale dar poti si altele de ex. un mielutz, Iisus rastingnit pe cruce si cu un cos de oua la baza crucii unde pe oua cad picaturi de sange...

| crystiboss2121 a răspuns:

Poti desena un moment de la inviere sau dela masa festiva de pasti sper sa iti fie de folos