| karakent a întrebat:

Cine imi da si mie o idee buna de o tema de licenta pt profilul "Pedagogie invatamamt primar si prescolar?" Ceva despre care AM ce scrie, despre care sa bat campii mult si bine vreo 70-80 pagini... Sa gasesc carti si sa am din ce ma documenta. Va rog, am mare nevoie de o idee! Multumesc!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Aspecte ale specificului invatamantului scolar si prescolar in scolile speciale.
Un capitol il poti rezolva citand legislatia.

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Invatamantul prescolar in scolile speciale.

| karakent explică (pentru mira):

Suna chiar bine! dar cum pot formula titlul sa fie mai specific sau mai lung putin?