| Biby a întrebat:

Cine imi face o compunere din cel mult opt enunturi si sa apare de trei ori ghilimelele. Poate fi despre orice.
Fundita+vot(folositor si inteligent.)

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si tu, ce faci in timpul asta? Citesti comm-uri pe Hi5?

| Biby explică:

Nu, dar mai aveam inca 2 compuneri care le-am facut singura si nu stiam ce sa scriu.

| ii a răspuns:

Thomane fereste . sa mor eu ...
Tu vrei sa-ti facem noi temele ptr scoala ?rolling eyes

| IlegalSmile a răspuns:

K laughing dau nu stiu sa-ti faci tema adica vrei sa ti'o facem noi laughing
site'ul asta e pentru a pune intrebari legate de scoala... dar nu intrebari de genul cum imi fac compunera asta:S

o sa'mi dai stupid dar adica fii serioasa nu sti sa faci o compunere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie de o compunere cu niste expresi si nu ma prea pricem :p HELP! PLIS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee... vrei cam multe asa ca pasi!rolling on the floor