| Kiki20098 a întrebat:

Cine imi gaseste o poezie emotionanta despre mama?, as vrea sa i-o spun la 8 martie.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai timp pana pe 8 Martie sa ticluiesti singura ceva, din sufletul si iubirea ta pentru ea. Daca tii intr-adevar la ea, vei reusi cu siguranta.

| Violleta2022 a răspuns:

Citeste poeziile lui M Eminescu!

| Kiki20098 explică (pentru Violleta2022):

Anume?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kiki20098):

Citeste-le pe toate care-s despre mama si vezi care-ti place mai mult, pe aceea o inveti si o reciti mamei!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://imgur.com/a/rGvfB
Ori, i-ai putea realiza așa o felicitare:
http://imgur.com/a/o667t
Alte poezii:
http://www.qbebe.ro/utile/poezii_mama/10_poezii_pentru_ziua_mamei

| KenNine a răspuns:

Decat o poezie care poate o stie deja, mai bine scrie ceva din suflet conteaza mai mult decat tot ce poezii ai spune.

| Andreea213 a răspuns:

Scrie tu o poezie. Se va bucura mai mult, pentu ca este scrisa de tine pentru ea. Ceilalti autori au scris pentru mamele lor, nu pentru mama ta. Si eu am compus cateva poezii pentru mama, si s-a bucurat foarte mult.

| AkiseAru a răspuns:

Creeaza-ti tu o poezie cu versuri proprii, sigur va fi mult mai fericita! Tu chiar crezi ca daca copiezi o poezie scrisa de altii pentru mamele lor, nu a ta, va fi fericita? Ca eu nu cred!

| Ingeras_Marielena_1997 a răspuns:

Mihai Eminescu are poezii frumoase eu zic sa citești din ele și cea care îți place mai mult sa o scrii pentru ea