| anadianalove a întrebat:

Cine imi poate da informatii despre sara khan in romana si germana?

3 răspunsuri:
| BybyCami a răspuns:

Sara Khan este un model si totodata o actrita indiana.Ea a castigat in 2007 Miss Madhya Pradesh, Cel Mai Bun Nou Talent in 2008 acordat de IndianTelevision.com si Star Parivaar Awards pentru "Best Patni" in 2009. Nascuta in 1989 pe 6 august, este zodia Leu si are o personalitate foarte puternica.

| brutmunt a răspuns:

Sara Khan (alias Sadhna) este nascuta in anul 1989 in luna august pe 6. S-a nascut in Bhopal si joaca rolul lui Sdhna intr-un serial numit "Sapna baul ca bidaai" impreuna cu Parul Chauhan.Este o persoana directa, si nu ezita cand vrea sa faca un lucru.Glumeste si este o foarte buna prietena cu cei din jurul ei.Este o fire prietenoasa si iubitoare.Nu se teme de nimic, decat cand vine vorba sa cante...are multe emotii dar stie sa cante foarte bine.Este curajoasa dar uneori incapatanata.Este foarte bucuroasa ca a avut ocazia sa joace intr-un serial atat de interesant.

| brutmunt a răspuns:

Ihre erste TV-Rolle war Sadhna in Sapna Babul Ca... Bidaai. Im Jahr 2008 erschien sie wie ein Stern Kandidat auf die Show Kya Aap Paanchvi Pass Se Tez Hain?, Zusammen mit Parul Chauhan, die sie auf dem Bildschirm Schwester spielt in Sapna Babul Ca... Bidaai. Die beiden spielten das Spiel für die Spende der Gewinne an die Hilfsorganisation HelpAge Indien. [4]

Sie erschien auch in Amul Stern Voice of India 2 neben Angad Hasija, Parul Chauhan unde Kinshuk Mahajan am 20 September 2008 als Stargast. Sie erschien auf der beliebten TV-Show 10 Ca Dum von Salman Khan am 29. August 2009 stat. [5] unde hat auch den Tanz Premier League, ein tanzender Reality-Show, die auf Sony TV Airs veranstaltet. [6] Sie erschien auch auf Baat Hamari Pakki Hai auf Sony TV als Tänzerin am 30. unde 31 August 2010.

Im Jahr 2010 war sie einer der Kandidaten auf der Reality-Show Bigg Boss 4, von Salman Khan auf Colors TV gehostet. Nachdem er von Bigg Boss vertrieben wurde Khan in angeseilt zu den wichtigsten Protagonisten weibliche Hauptrolle (Mona Singh Bedi) in Zee TV ist Ram spielen

Întrebări similare