| MegaOmega a întrebat:

Cine imi poate spune daca si unde au aparut rezultatele la Canguril Lingvistic - Engleza?

3 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

Intra pe stie-ul canguru si ar trebui sa fie undeva un loc sa te loghez pentru ca iti da o parola pe care ti-o alegi cand primsti foaia(nu stiu sigur pentru nu am intrat niciodata, dar am participat). ORCUM AR TREBUI SA VI LE ADUCA LA SCOALA

| Catafu a răspuns:

Http://www.cangurul.ro/Cangurul%20lingvist/index_Cangurul_lingvist.php si dai la cangurul lingvistic si judetul.te descurci u. sper ca te'am ajutat