| alinochka a întrebat:

Cine imi spune felicitari de zi de nastere, pentru un neam

Răspuns Câştigător
| Geoツ a răspuns:

Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!
Unii oameni fac lumea mai frumoasa doar pentru ca fac parte din ea. La Multi Ani!
Un zambet are puterea de a indrepta totul si de a umple totul de lumina. Sper sa ai parte de cat mai multe zambete in viata… La multi ani!
O zi de nastere este prima din cele 365 de zile ale unei calatorii de un an, in jurul soarelui. Calatorie fericita!
Fie ca aceasta zi sa fie doar inceputul unui an plin de amintiri frumoase, momente speciale si vise nespulberate!
Cum crezi ca pot sa-mi amintesc de ziua ta daca nu pari sa imbatranesti deloc? La multi ani!
O zi de nastere este facuta dintr-un milion de clipe, iar in fiecare clipa sta promisiunea implinirii viselor si planurilor tale speciale…
Azi e ziua ta, e o aniversare, singura zi din an in care il eclipsezi pe Soare!

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Zilele de naștere sunt pline de amintirile anului trecut, fericirile prezentului și speranța viitorului. Sper că toate acestea să facă un număr complet reușit. La mulți ani!

sau asta ar merge:
Pentru tot ceea ce ai încercat să faci până acum și nu ți-a ieșit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai căutat în zadar și nu ai găsit, azi ai voie mai mult ca oricând să crezi într-o minune. La mulți ani! Cu multă sănătate și fericire în suflet.