| Uchida a întrebat:

Cine imi spune si mie ce ore se fac la profilul MATE-INFO INTENSIV INFO?

Răspuns Câştigător
| elysi a răspuns:

Pai in clasa a 11-a ai cam 4 ore de mate, 7 de info, 3 de fizica, 1 de chimie, 1 de bio, 1 de geografie, 1 de istorie, 2 de germana/franceza, 2 de engleza si cate 1 de sport si religie + optionalele. Orarul e destul de asemanator si pentru clasele a 9-a si a 10-a.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kitten95 a răspuns:

Pentru clasa a 9a:
mate/romana/info-4 ore
engleza/franceza/germana-2 ore(la asta nu stiu sigur)
geogra/istorie/muzica/desen/religie/logica- o ora(muzica si desen ai odata la 2 saptamani, alternativ)
fizica: 2 ore
bio/chimie-2 ore