| zuzuliana a întrebat:

Cine imi trimite si mie microsoft power point...sau de unde il pot descarca? scrieti-mi situl daca stiti

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste Open Office! Este gratuit, open licence si in multe privinte este mai bun decat Microsoft Office, care este si scump. Un pic este diferit ca cel din urma, dar te obisnuiesti repede.
Descarca versiunea partial tradusa deja si in limba romana: http://ro.openoffice.org

| kh1ss a răspuns:

Power point face parte din microsoft office... intra pe softpedia.ro sau downloda.com