| Alina095 a întrebat:

Cine invata la facultatea de medicina din Constanta sau Cluj? As avea nevoie de un sfat. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anonimul8297 a răspuns:

La Cluj, iti spun ca e extrem de mult de invatat, insa apoi satisfactia este pe masura. Merita, daca faci fata. Daca ceri alt sfat, astept sa ma intrebi pe privat sau sa pui aici intrebarea.

| Alina095 explică (pentru Anonimul8297):

Buna. Stiu cat e de invatat, sunt constienta ca am sa stau numai cu cartile in mana, dar am o alta intrebare. As vrea sa stiu cat e taxa si cam cu ce medii as putea intra la buget, asta sigur daca stii pentru ca eu nu ma pot hotari unde sa merg. Am auzit ca e mai ieftin la Ct, dar facultatea din Cj e mult mai buna. Sunt confuza.

1 răspuns: