| vasy24 a întrebat:

Cine mai este la acest profil "protectia mediului"?
Si ce parere aveti despre acest profil
Funda si voturi raspunsurilorbig grin

4 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Nu sunt la profilul acesta dar sustin toate campaniile pentru mediu si campaniile sociale in general.

| smaranditza a răspuns:

Meserie de mare viitor si cred ca si banoasa

| InTheAir a răspuns:

Am fost si eu un an la Protectia mediului, apoi m-am transferat...a fost cat de cat ok. Dpdv al materiei, nu e greu... si mi-a placut intr-o anumita masura ce se facea la acele module.
Depinde si de ce vrei sa faci dupa aceea, la faculta, eventual ceva in domeniul acesta, daca nu. nu te prea ajuta.

| CampioncCuRapid a răspuns:

De unde ai scos-o si pe asta? aaa stiu despre protectia medilui vorbesti dar imi covine intreabarea asta si succes in continu si adauga cs_hl_marius si zi-mi si idul tau messenger si zi-mi si varsta ta si vorbim pe mess succes in continu sa ti tot asa si dupa accea explicami despre profiulul protectia medilui si sper ca te-am ajutat si succes in continuare