| sofian a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie daca sunt licee in Brasov care au program seral saul la distanta?
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| claudiarebecca a răspuns:

Exista. am cunoscut cateva cazuri, dar nu mai stiu despre ce licee era vorba. fa o vizita la inspectoratul judetean scolar in bv si cere o lista. adresa o gasesti pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Google, tasteaza ce te intereseaza si din multitudinea de variante afisate, selecteaza ce te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Singura soluție este să te deplasezi personal la liceele din Brașov pentru informații suplimentare.
Programa școlară se schimbă de la an la an!
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu