| LightGirl a întrebat:

Cine stie cum sa copiezi raspunsuri la examene si teze?

Răspuns Câştigător
| Vanillaa a răspuns:

Decat sa te sinchisesti sa cauti o metoda mai bine invetiwinking Succes!

2 răspunsuri:
| Lavy_5428 a răspuns:

Cu fituica intre picioare(mai greu), scris de la cot pana la mana sau scris pe burta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei cartile in brate, o doza zdravana de lecitina, 4 plicuri de cafea 3 in 1 intr-o cana, sa fii la zi cu plata la electricitate (o sa ai nevoie de veioza), un urs de plus, un pachet de biscuiti, un pachet de tigari (daca fumezi) si stai si inveti. sanse mari sa iei 10