| Pisicanazdravana a întrebat:

Cine urmareste Serviti va rog? Puteti sa-mi spuneti ce vedete au fost ultima oara? dau funda si voturi multe!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Maryuka! Eu chiar nu urmăresc emisiunea, însă aseară i-am văzut pe d-na Bamboi (cine o mai fi că eu n-o cunosc), Liviu Vârciu, surorile Cheeky Girl, Mateo (cred că a cântat cu Delia Matache), Mircea Solcanu (prezentator Acasă TV) și cam atât, bineînțeles nea Marin coordonatorul poveștii.
O zi cu zâmbet să ai!

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Aseara Mircea Solcanu, Matteo si surorile Cheeky Girls

| dalila a răspuns:

Mircea slocanu, matteo si surorile chichie gabriela si monica

| anto22 a răspuns:

1 editie Paul Bartos, Lourette, Vica coregrafa... 2 editie Razvan fodor,Andreea Tonciu, Catalin Morosanu, 3 editie Willmark,alta coregrafa Cocuta, Octavian strunila, a 4 editie Frumoasa Gina Pistol,Jean de la Craiova, Alin Oprea, a 5 editie Surorile de la Cheeky Girl's, Nebunaticul(chiar daca este gay imi este foarte simpatic)Mircea Solcan, Matteo! Imi cer scuze ca am mai ratat a 4 persoana din unele emisiuni! M-am chinuit sa imi aduc aminte poate ma rasplatesti big grin

| Belllla a răspuns:

Buna, ultima data au fost : Gemenele Cichi Girls, Mateo, si Mircea de la Povestiri de noapte.