| calubalan a întrebat:

Cine vrea sa stie lista tarilor care ne datoreaza sume colosale? http://twurl.nl/pn1hnj

2 răspunsuri:
| calubalan explică:

Si ne mai intrebam de ce toti ne-o trag din toate partile? Romanii NU mai formeaza un popor. Romanii nu mai gandesc nimic impreuna! Am fost adusi la nivelul nevoilor primare (papa, caca, nani). Nici macar nu mai este nevoie de vreun razboi pentru ca sa fim cuceriti de oricare alta tara. Sumele datorate de altii sunt tot bani din buzunarele voastre, a fiecarui roman in parte. Este incredibil in ce stare de letargie s-a ajuns

| Arthur a răspuns:

Dragă Calule, dacă nici acest subiect nu interesează ce mai poţi spune?