| DIESSEL a întrebat:

Cineva stie skype Al Miley Cyrus? Va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

BAAAAAAAA...sunteti nebuni?
Ce tot atata Miley? Daca ai da de id-ul ei ai avea habar ce sa vb cu ea?
Iti dau eu id-ul lui Mos Craciun? poate il stie el...mai vorbeste cu ea pe mess/skype si ii cere autografe, Mosul ii cere autograf lui Miley, ca cea din urma e mai cunoscuta in ziua de azi decat grasu' in rosu.

| deffect a răspuns:

Auzi ce **** mea are legatura aia cu educatia? Luati o funie si legati`o de gatu` vostru si rugati pe cineva sa va agate de un copac, poate asa lumea se va treziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il am pe al lui Miley Cyrus! sad
Da il am pe a lui Tom si Jerry! happy

| mishu_4386 a răspuns:

Nu mai puntei intrebari de genu asta ca de unde sa stim noi? suntem vedete sa avem id la alte vedete?happy

| BabyLove_7970 a răspuns:

Doamne ce intrebare ai pus si tu...