| JustLauren a întrebat:

Clasa a-V|-a este grea?

Răspuns Câştigător
| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Nu!laughing
stai linistita! daca invety nu e greu!
succes

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| faranume a răspuns:

Nuu...chair delocwinking
succes

| Cryssy a răspuns:

Draga mea...Intotdeauna este greu, am mai spus asta. dar daca inveti nu iti va fi greu delocwinking succes!

Răspuns utilizator avertizat
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Nu e grea happy

| Guitarlove a răspuns:

E usor. Daca inveti bineinteles. Si trebuie sa ai si profesorii mai... neatenti si o sa fie super. rolling on the floor Noi i-am pus cutii de lapte profului' de muzica si a calcat in ele rolling on the floor... si cate n-am mai facut. Succes!

| Letytzy@ a răspuns:

Nu este grea...este foarte usoara.

| RappK a răspuns:

NU! e distractiv:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu clasa a-VI-a nu este grea

| yoyo_4559 a răspuns:

Nu happy e chiar draguta happy

| Anonimus_1246 a răspuns:

A-5-a? laughing par la nas laughing daca ai niste profi mai handy no problem poti si sa nu te omoti cu invatatuwinking dar te sfatuiesc sa inveti cat de cat ca iti va fi greu in continuare...

| hai_si_tu a răspuns:

Nu, eu imi amintesc ca in a-V|-a a fost mai usor decat in a-5a. Succes!

| vladut_1216 a răspuns:

Nu dar depinde si de profesori...

| ivonne a răspuns:

E mai usor ca si in clasa aV-a, adica nu mai e atat de mult, dar cerintele vis-a-vis de comportamentul adecvat unei institutii de invatamant sunt mai ridicate!