| AnneSteffy a întrebat:

Considerati ca e tarziu ca la 23 de ani sa te apuci de alta facultate? Am fost la o facultate cu profil economic care sincer nu prea mi-a placut, nu mi s-a parut ca mi se potriveste ce am studiat acolo... as vrea sa merg la pedagogie deoarece in timp mi-am dat seama ca asta mi se potriveste mai mult

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Consider că nu.

| LadyKanae a răspuns:

Nu e tarziu.
Eu una consider ca nu exista o "varsta standard" pentru a incepe si a termina o facultate. Important e sa faci una care sa iti placa si care sa te faca sa simti ca acolo e locul tau decat una care iti produce repulsie.