| Bratu_Ionut_1995 a întrebat:

Cpe cat se incepe facultatea (politehnica) ca am cautat data si nu gasesc?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Anul universitar începe pe data de 1 octombrie 2014 happy

Toate cele bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În general, facultățile încep la 1 octombrie. Dacă vrei să știi ceva sigur, încearcă să dai un telefon la secretariatul facultătii, te va informa cu exactitate.

| ElenaSA a răspuns:

Se incepe pe 1 octombrie, dar la inceput este deschiderea, apoi se afiseaza orarul. Mergi la sfarsitul lunii septembrie la facultate sa vezi ce anunturi de interes general fac legate de studenti.