| EuAli a întrebat:

Credeti ca proiectul meu e bun? Mai multe detalii pe http://alex2000tutoriale.blogspot.com/......entru.html

1 răspuns:
| Hypathia a răspuns:

Nu știu de ce dar nu mă lasă să-l descarc, pentru că ți-aș fi răspuns cu plăcere.
Oricum in mare la un proiect trebuie să ai:
-pagina de titlu pe care să scrii in partea de sus unitatea de învățământ, pe mijloc titlul proiectului, putin mai jos in dreapta numele tău și clasa, iar jos pe mijloc orașul și anul;
-urmează o altă pagină pe care scrii cuprinsul proiectului;
-urmează cuprinsul in sine;
-o listă cu planșe, ilustrații, hărți (in cazul in care ai asa ceva);
-bibliografia, unde scrii sursele du unde te-ai inspirat (cărți, site-uri etc).
In mare cam asta e. Baftă!