| visecolorate_3116 a întrebat:

Credeti ca se va copia la bac anul acesta?

6 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Mai bine lasa copiatu si apuca-te si tu sa inveti!

| Deniisze a răspuns:

Si din cate stiu, s-au pus sau se vor pune camere de filmat... Deci eu sunt de parere ca nu se va copia, dar nu se stie niciodata.

| 9gag a răspuns:

La bac nu s-a copiat niciodata. Acest mit a fost inventat de cei de la conducere ca sa aiba motive sa se ia de profi. Succes

| gfy a răspuns:

Pe ce baza dai funda, ca nu ma prind? Da, se va copia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce oras locuiesti. Eu fiind din Arad (de unde este si ministrul Funeriu de altfel) nu am nicio sansa pentru ca deja se monteaza camere in scoala la care am centru...
Bafta la Bac!

mira
| mira a răspuns:

In unele locuri da, in altele ba.