| victory a întrebat:

Credeti ca valorile morale si sociale mai joaca inca un rol important intr-o relatie de dragoste?

3 răspunsuri:
| iulicika1414 a răspuns:

Iulicika raspunde:
draga Vyctory, eu cred ca joaca un rol important, insa depinde in ce scop este construita aceasta dragoste intre unele persoane.
O data ce aceasta dragoste are un scop mai serios partenera/partenerul este deosebit de atent la toate valorile ce le manifesta opusul, insa daca aceasta dragoste este doar periodica, adica o simpla joaca de citeva zile/saptamini/luni doar pentru o ventura amoroasa nu prea se trage atentia la valorile de care dispune el/ea!
Bafta! happy

| muhuaxela a răspuns:

Da.Absolut.

| foxsilver a răspuns:

Ai uitat de valorile financiare.