| LisaJulie a întrebat:

Credeți că vom reuși vreodată sa scăpăm de drogurile din școli și licee? Și mai important cine vrea sa transforme tânăra generație în legume?

14 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hai sa nu ne mai bazam atata pe scoala. Parintii romani doar vina pe orice, dar nu pe lipsurile educatiei de acasa pentru problemele copiilor. Drogurile alea nu is peste tot, ci la licee cu staif, unde merg cei de familie ''buna''. Daca aia din familii bune nu is in stare sa isi convinga prunci sa nu isi bage nasul in zahar pudra, ce sanse au altii?

| ClaRa91 a răspuns (pentru Wr3nch):

Parinteii mai au putin si spun ca li se dau droguri la scoala odraslelor impertinente.

| Frank51 a răspuns:

Ai fost la toate cele 7000 de școli și ai constatat că există droguri în fiecare?

Ești genul de om care povestește mult fără să știe ce vorbește. Dacă vrei putem povesti despre ceva ce știm, spre exemplu știm că abandonul școlar este o problemă reală a societății noastre.

| gabicoo a răspuns:

Mai bine nu. Uite tu ești un bun exemplu: te-ai lăsat de fumat prostii și ai început să stresezi lumea cu tot feluri de întrebări neinteligente.

| LisaJulie explică (pentru gabicoo):

Iar nu nu ai altceva mai bun de făcut decât sa stai sa scrii comentarii nefolositoare!

| gabicoo a răspuns (pentru LisaJulie):

Dacă o continuai cu drogurile deveneai legumă și nu mai puneai întrebări idioate. Așa puteam și eu răspunde la întrebările serioase.
Deci? Îți ștergi contul și ne lași în pace?

| LisaJulie explică (pentru gabicoo):

Ești aici ca să ajuți sau sa te iei de utilizatori?

| gabicoo a răspuns (pentru LisaJulie):

Întrebările tale nu sunt serioase - te încadrezi în categoria trolling, iar trolii au viață scurtă pe TPU.

| LisaJulie explică (pentru gabicoo):

Am vazut și prin întrebările tale câteva la caterinca!

| gabicoo a răspuns (pentru LisaJulie):

Da! Dar ale tale sunt 99% spam.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu.
Ei, pentru că dacă nu ai vrea să încerci ceva, nu ai face-o cu bună știință..nu ar trebui sa fii forțat să nu faci un lucru, părerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Și mai important cine vrea sa transforme tânăra generație în legume?"
Răspuns: masonii.

| ClaRa91 a răspuns:

Nu poti sa scapi, statul prin reprezentanti vrea sa fie asa. Cum explici milioanele din conturile ''guvernantilor''... bugetari?

| BarbatulNegru43 a răspuns:

Nu vom scapa deoarece Marcel Ciolacu si cu Mihnea Vezică vor savura droguri alaturi de fetele cuminti cu găozu mare