| deyutza_6928 a întrebat:

Cu cat s-a intrat acum doi ani la ecaterina? Dar la spiru?

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga mea, aceste raspunsuri le gasesti in brosura care vi s-a dat de catre dirigintele clasei.

| TeoPT a răspuns:

Tu n-ai auzit de Ghidul Admiterii la liceu pe care ți l-a dat diriginta? De ce naiba vii și ne întrebi pe noi? Crezi că suntem ghicitori și vraci cu toții?

Și încă o chestie, unde naiba vă credeți de nu precizați și orașul? Chiar atât de importanți vă credeți încât aveți pretenția să vă știm orașul, ori sunteți atât de bătuți în cap încat uitați de fiecare dată de el?

Întrebarea ta nu are nici un sens. Vino și modifică, dacă vrei un răspuns concret. Și primul loc unde trebuie să cauți răspunsul la astfel de întrebări este pe Google (mi-am dat seama că ai zis acum doi ani, deci nu scrie nimic în ghidul de admitere), apoi pe TPU.

Baftă