| bighi1988 a întrebat:

Cu cati bani trebuie sa mergi in fiecare saptamana la facultate, sa zicem daca intri la fara plata, si stai la camin?

1 răspuns:
| AnonimaOk a răspuns:

Depinde si in ce oras. Parerea mea este ca in Bucuresti sau in Iasi nu poti trai decent fara 300-400 de lei pe saptamana. Am pus mai mult pentru ca ma gandesc la intretinerea lunara, internet, spalat haine, cumparaturi, mancare, iesit, necesitati diverse, medicamente daca Doamne fereste e cazul etc.
Si eu m-am aflat in aceeasi dilema, dar stii ce? Facultate poti face oriunde. Important este ce stii tu efectiv sa faci ca sa te angajezi, in orice domeniu ai fi interesat. Diploma de licenta iei de oriunde, speram ca pe cai cinstite nu cum fac unii care sunt deasupra legii si deasupra tuturor.
Iti urez mult succes. Bafta si la admitere daca ai acum!