| SoulDream a întrebat:

Cu ce medie se intra anul asta in 2012 la pedagogie.

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

Media e stabilita in functie de cati candidati se duc la profilul respectiv. Daca cei mai multi se duc cu medii de 7 normal ca o sa intri tu cu 8, iar de exemplu majoritatea se duc cu medii de 9 si ocupa locurile, normal ca nu mai ai loc cu media 8. Deci inca nu se stie pana nu se fac inscrierile, dar poti sa iti treci acolo pe foaie mai multe optiuni si in ordinea in care le scrii acolo intri daca media ta se incadreaza intre cele a candidatilor.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeMeTrIoN a răspuns:

Intr-un cuvant cu cat ai media mai mare cu atat intri imi repede... Cunosc o fata care a intrat la hasdeu si a avut in a8-a media 10 smugsmugsmugsmug si anul asta a luat locul 1 pe judet la economie... Ca ea vreau sa fiu si eu!