| Ana903 a întrebat:

Cu ce medie se intra la urmatoarele licee din Arad: Dimitrie Tichindeal, Goldis, Ghiba Birta (toate profil filo)?

1 răspuns:
| Anonimul8091231 a răspuns:

Nu sunt din Arad. Dar informatiile acestea le poti afla intrand pe brosura de admitere pe care ai primit-o de la diriginta/dirigintele tau. Sau o poti cauta pe internet

Brosura admitere Arad.

Dupa ce ai gasit o si o descarci, si cauti liceul/liceele dorite la care vrei sa stii media, in dreptul lor gasesti codul de specializare, profilul si media de admitere.

Si inca o metoda de a afla media acestor licee ar fi sa le cauti pe net, iar daca acestea au site propiu au afisat oferta educationala.

Si eu sunt clasa a 8 a laughing

Succes la examen