| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine v-ar placea sa va petreceti o zi din viata, si aici discutam de persoane care nu sunt in apropierea voastra? Cum ati vrea sa fie ziua respectiva? De ce tocmai acea persoana?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu presedintele tarii.pentru a discuta de la nivelul cel mai de sus la cel de jos si vitavercea.sa-i spun cum se vede de aici de jos in sus. findca ordinele vin de sus in jos si se executa de jos in sus.sa-i spun ca ei care conduc trebuie sa dea lumina si caldura tuturor intocmai ca soarele de pe cer fara a astepta ceva in schimb.sai arat de ce satulul nul crede pe cel flamand, si cum se schimba omul cand mai urca o treapta mai mult in rau decat in bine.si sa-i spun si cateva povesti moralizatoare pe care le pastrez anume pentru un presedinte ca voi nu cred ca le veti intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aminadab - multumax, excelent raspuns.

| SweetCandy a răspuns:

Cu Mircea Badea, mi se pare un om extraordinar cu o libertate de exprimare totalahappy

daniela
| daniela a răspuns:

Mi-ar place sa stau alaturi de un astronaut, sa vad pamantul de sus, sa poat sta un pic in cosmos etc etc

| sorin a răspuns:

Cu Vin Disel, si cu Base un pic asalaughing

| fabiola a răspuns:

De ce vrei tu sa visam, mai bine trezeste-ne la realitate!

| ammodytes a răspuns:

Cu Steve Irwin, dar din pacate nu mai e printre noi... sad
In ziua respectiva mi-ar placea sa iesim pe teren, adica sa mergem sa vedem animalele in habitatul lor...mai ales serpii...Acum de ce acea persoana? Simplu: sunt o pasionata a herpetologiei (dupa cum se poate vedea de la nickname, pentru cei care stiu)... Oricum visul meu era ca dupa ce termin facultatea sa merg in Australia la Home of the Crocodile Hunter, dar din pacate a plecat dintre noi cand eu eram inca in facultate...(RIP)

| inna a răspuns:

Cu Justin Timberlake, vreau sa vad daca e atat de sexy si in realitatehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar placea sa o petrec in preajma unei persoane complet necunoscute, cu simtul umorului si as vrea ca ziua aceea sa fie lipsita de orice griji si complicatii, sa fie plina de discutii usoare, muzica si ras! De ce acea persoana? Pentru ca...pana intrebi ce zodie esti si cati ani ai, a trecut deja ziua...