| calubalan a întrebat:

Cum a ajuns Franţa sora vitregă a României? http://twurl.nl/kl3jib

3 răspunsuri:
| MeGustaaa a răspuns:

Pentru ca deoarece fiind ca tiganii au invadat ca furnicile tot globul

| calubalan explică:

Si totusi parca era invers! Ce avem de castigat si cat avem de pierdut din aceasta lupta pe care Romania a pornit-o impotriva marilor puteri UE? Se asteapta cineva ca va veni SUA sa salveze?! happy

| calubalan explică:

Partea cu tiganii este cea mai la indemana explicatie. Adevarul este altul si se invarte in jurul banilor! Ei ne-au intins o mana de ajutor candva iar de atunci tot trag foloase FINANCIARE! Acelasi plan il aplica acum in Libia si l-au aplicat in toate coloniile pe care le-au avut! Putin le pasa francezilor de romani, rromi, africani sau... orice fiinta umana! Le iese banu` OK! NU... atunci nu e bine le inchide poarta in nas la toti! La ei asta se cheama ca ai atitudine, iar noi stam ca sclavii sa ne arunce un zambet in coltul gurii! Acum Basescu le dau un sut in cur. Sa plece la ei acasa sa faca mofturi si profit pe spatele confratilor lor! Sa ne lase pe noi in pace.
Ei au facut reguli si cat timp au fost in folosul lor, URA! Acuma aceleasi reguli care au fost bune pana nu de mult numai sunt bune.