| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima zi de scoala/liceu? happy

Răspuns Câştigător
| Sellyteador a răspuns:

Gradinita. Foarte buna, am chiulit sa fumez iarba si sa bag boabe si paie cu niste ratati

4 răspunsuri:
| random1620 a răspuns:

Pentru mine (prima zi de liceu), a fost cam naspa. Gen am avut 3 ore de info de dimineata(asta este doar pentru marti) dar m-au epuizat un pic. Apoi am avut ore la scoala. Sincer credeam ca o sa mor pentru nu puteam sa respir cu masca, mai ales pe caldura aia. Colegii au fost destul de inchisi, adica deloc comunicativi, iar profesorii au parut ok dar asa par toti si nu simt deloc ca ar fi asa. Nu pare o zi foarte extraordinara dar nici rea. In concluzie nu imi place, si ziua a fost rea.

| anonim_4396 explică (pentru random1620):

Ai prefera sa se faca online din nou?

P.S. Nici mie nu imi place sa port masca, simt ca nu pot sa respir calumea. Noroc ca eu fac online si semestrul asta, pe 28 incep.

| Sellyteador a răspuns (pentru random1620):

Cate tigari ai baut si cate beri ai fumat in prima zi de liceu? Asta sigur daca nu esti tocilar dala nefumator eww

| Blackrose18 a răspuns:

Eu am 17 ani deci vad lucrurile diferit desi din cauza faptului ca nu am avut dreptul la scoala si abia acum am reusit da merg la liceu mi-am cam facut o idee...mi se pare ca in Romania bullying-ul este incă in picioare, si asta e dureros, la noi chestiile astea de bullying inca nu au trecut si sunt inca foarte severe si mai este trist faptul ca școlile nu sunt dotate cu ce ar trebui se are pretentii de la elevi sa aduca laptop de acasa cand de fapt ar trebui sa fie pentru fiecare copil ca in strainatate, iar învățământul e in urma cu mult față de alte țari, dar cine vrea sa învețe si are ambiție reușește...