| Dream99 a întrebat:

Cum ar fi Craciunul pe o alta planeta? Ceva amuzant si totusi dragut as dori ca raspuns..Multumesc!happy

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cam aşa ar fi:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Să fie un peisaj de genul asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si alături de ea:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
ce zici este bine?

| Dream99 explică (pentru onasis1961):

Craciunul perfect!laughing

| Jee354 a răspuns:

Poate nu ar fi existat laughing Dar ar fi sa zic..de ex pe Marte : Ar fii rosu laughing Pe pluto Topit laughingPe Terra nu stiu ^_^

| Dream99 explică (pentru Jee354):

Nu trebuie sa imi spui realitatea...ci imagineaza-ti o planeta...PERFECTAlaughing)

| Jee354 a răspuns:

Pai.O planeta perfecta ar fi o planeta fara politica laughing Si fara ura intre oameni.Si unde sa nu fie oameni care sa isi doreasca sa aiba multi bani etc big grin

| Dream99 explică (pentru Jee354):

Bani=fericire,oamenii isi doresc fericire laughinglaughing

| Elizabethzutzu a răspuns:

O foarte trist, pentru ca am fi singuri, si nu ar fi conditiile de pe pamintbig grinbig grinbig grin si nu e chiar bine

Răspuns utilizator avertizat
| Dream99 explică:

Doresc ceva gen compunere despre cum ar fi Craciunul pe o alta planeta...in semn de bine, nu de rau..Multumesc oricum!

| Elizabethzutzu a răspuns (pentru Dream99):

Pe o alta planeta Craciunul ar fi precum o poveste, pentru ca inconjuratorul ar fi ireal...Fiecare clipa ar fi petrecuta fara a nu se scurge timpul, nu am fi preocupati si l-am petrece o vesnicie in familie.happy