| CeVaUitatiAsaLaPozaMea a întrebat:

Cum as putea sa o fac pe mama sa imi cumpere o pereche de pantaloni nu sunt scumpi doar 20 de lei dar nu conteaza vreau sa fac ceva sa mii cumpere idei

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Eu de ex cand nu vrea mama sa-mi ia ceva ii spun,, ehh lasa ca imi ia tata dac atu nu vrei sa-mi iei...) si atunci mi ia pe loc laughing
.sau potisa zici.pai si eu am luat nustu cati de zece la... nu merit si eu ceva micut pentru cat am muncit sa iau atatia de 10?

9 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Bună!
Când o vezi că e în toane mai bune, du-te si roag-o frumos. Dacă nu vrea încearcă să strângi tu aceşti bani, deoarece nu sunt mulţi. Te mai duci la bunici, îţi mai dau câte un bănuţ şi-ţi iei pantalonii!
Succes!

| OrdinaryGirld a răspuns:

Mai roag-o,fa curatenie prin casa in locul ei, straduieste sa iei note mari la scoala. Daca tot nu tii ia, trebuie sa o intelegi poate ca nu vrea sau nu isi permite sa dea bani pe haine.Cel mai bine strangeti tu bani si cumparatihappy

| Ncl_9813 a răspuns:

Iti spun cum functioneaza la mine roag-o mult si spune-i cat de mult ti doresti daca nu merge fa fata de suparata daca te vede asa singur va vrea sa ti ea, la mine cel putin merge. Bafta!

| devilmilan a răspuns:

Ce pantaloni mai exista la 20 de lei? sa fim seriosi eu mai jos de 50 nu am vazut straight face

| claudiuflorin a răspuns:

Un sfat pentru tine. Asculta de ea, sarut-o. spune-i noapte buna inainte de culcare vorbe frumoase asculta de ea ca asa e bine in viata, sa asculti de parinti chiar daca iei sunt rai sau buni. Trebuie sa asculti si ai de castigat!

| Satanel8964 a răspuns:

Pai prefate ca plangi si spune-i ca daca nu tii cumpara nu-ti mai faci temele niciodata.

| denisa100 a răspuns:

Incearca sa faci curat si mama ta va vedea cat de harnica esti si garantat o sa iti cumpere pantalonii sau ascult-o nu ii iesi din cuvant!

| alexyalex a răspuns:

Poi, fa curat, treaba etc. CEVA SA-I PLACA! si dupa aceea primesti recompensa! funda?

| cosminacosmy a răspuns:

O rogi frumos