| DjGeoX a întrebat:

Cum credeti ca o sa fie bacu anul asta? Din cate am inteles nu o sa poti copia deloc, sau doar a bagat frica big grin? Am inteles ca o sa fie cel mai greu bac din toti anii astia!

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Nu stiu sigur daca este vrajeala chestia cu camerele de filmat, insa adevarul e ca o sa fie naspasad sa scapam odata de competentele astea idioate si dupa, urmeaza bacul propriu-zis. Chiar daca ai invatat, tot o sa ai ceva emotii, iar daca esti varza... e gravsad esth a 12-a? daca da, atunci mult succeshappy

8 răspunsuri:
| eu17 a răspuns:

Salu. In fiecare an a fost " cel mai greu bac de pana acum" pana la proba contrarie. o zi buna!

| ioska a răspuns:

Asa se spune an de an, se poate copia...iti trebuie fituici, casti si "boase"

| Zady a răspuns:

Hai sa fim seriosi,in fiecare an spun ca este cel mai greu examen dintre toatelaughingnu cred asa ceva, la toate s-a copiat, si la toate se va copia

| Eduard a răspuns:

Depinde de scoala, de oameni, de profesori, de supraveghetori, corectori, de tine, de bani, de multe lucruri :p.

| tapeee a răspuns:

La niciun bac nu s-a putut copia deloc...in toti anii a fost cel mai greu bac de pana acum...

| Robert92 a răspuns:

Total aiurea.Camere nu vor pune, crede-ma, si de copiat din cate stiu sunt doar 2 comisii din 11 care sunt mai 'naspa', daca ai noroc copiezi in draci.Si nu, nu o sa fie nici pe departe cel mai greu bac din toti anii astia.Subiectele care le-au dat olimpicii sunt de-a dreptu penibile, punctul c) de la exercitii este de fapt punctul b) din variantele din 2009, si avand in vedere ca mereu s-au facut variantele de bac dupa cele de la olimpici,dar mai usoare,va fi un bac super simplu. Fara probleme grele, fara smecherii sau chestii de gandire, orice prost ia 5-ul anul asta.
Daca te intereseaza(ca idee)la olimpici la romana a dat (III- Ultima noapte de dragoste, prima noapte de razboi) deci probabil nu va da poezie sau alte prostii la noi.Eu ma astept la un Baltagul, Alexandru Lapusneanu sau Ion.
Nu-ti mai fa griji, va fi lejer.

| crisbebe a răspuns:

Nu o sa ai voie cu fiturici nici macar cu servetele (soarmea a dat anul trecut si nu s lasat-o nici macar cu servetele)si intr-adevar va fi cel mai greu de pana acum si iti spun si de ce:daca nu il iei acum nu o sa mai ai voie sa il dai in toamna ci peste 2 ani cea ce e nasol pentru ca daca nu il iei vei sta pe bara 2 ani pentru ca nu vei putea intra la facultate si iti va afecta cariera din cauza ca stai 2 ani de geaba.

| DjGeoX explică:

Parca devin putin mai optimst big grin