| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeți că se mai dezvoltă un tânăr ajuns la maturitate? Adică pe latura de caracter important in viață: respect, responsabil etc. În casă sau un pic mai de parte de familie?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Sub fustele mă-sII: zero "latura de caracter important in viață"

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se m-ai dezvoltă un tânăr tajuns la maturitate"

câți anișori are maturul in cauză?

| Răzvi42 a răspuns (pentru sierra1):

Poate ca are destui da nu de scoala are 0.

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Este vorba de în general. Peste 18 ani sau chiar la acești ani.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sub fustele mă-sII: zero "latura de caracter important in viață"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Departe de familie şi zona lui de comfort. Dar din când in când, primiţi-l cu braţele deschise inapoi la el acasă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt părinte. laughing Îmi pare rău dacă ați înțeles greșit însă mi-am dorit să vedeți o situație generală, să vă ziceți o părere personală. Dacă tânărul se dezvoltă mai mult departe de familie sau în sânul familiei.

| Răzvi42 a răspuns:

Invata sa scrii corect.

| anonim_4396 explică (pentru Răzvi42):

Îmi pare foarte rău! Se întâmplă să scriu greșit fără să realizez. Ori scriu corect dar telefonul îmi alege cuvântul preferat lui. Greșeala mea este că nu mă uit de m-ai multe ori să verific.

| Răzvi42 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai frate, nu mai scrie "mai" cu cratima.Nu mai puneti cratima cand nu e necesara doar ca sa va dati mari ca stiti (stiti pe dracu') sa scrieti.