| Jeff4Ever4Me1Lov3You a întrebat:

Cum descrieti anotimpul VARA?

9 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

E preferatul meu. E cald, putem manca inghetata, merge la strand, la mare, putem purta haine lejere si subtiri si in plus nu e scoala. Fiecare vara pentru mine e magica, pot pierde timpul cu prietenii si pot sta afara pana noaptea cu ei fara sa imi fie teama ca ma cearta mama sau chestii. Mai frumos e cand, pe caldura asta mare vine cate o ploaie scurta, dar soarele sa fie pe cer. Atunci stam toti pe ploaie si mancam seminte la o scara de bloc si povestim prostii neinteresante pentru altii dar foarte interesante pentru noi. Iubesc vara!

| Kristtine a răspuns:

Vara este anotimpul când apare canicula şi oamenii au nevoie de intervenţii medicale dar este şi o parte bună. Se pot purta hainele subţiri şi se mănâncă îngheţată love struck Şii copiii au vacanţă.

| nury a răspuns:

Anotimpul destinului meu love struck

| foca_3903 a răspuns:

Vara nu-i ca iarna!

| DAS a răspuns:

It's hot.

| Nicole8 a răspuns:

Eu descriu anotimpul vara fiind cel mai tare pentru ca ai vacanta mare si te poti duce la mare...

| TaniuTzzaTany a răspuns:

Vara este partea de vorbire care exrima vcanta, distractie, jocuri, plimbari, piscina, timp liber...si fara scoala

| alexa_7450 a răspuns:

Cald!

| dianadydy_8592 a răspuns:

Vara...imi vin atat de multe idei sau cuvinte cheie piscina distractie prieteni eu cred ca vara este cel mai frumos anotimp :X