| mg112mada a întrebat:

Cum e examenul de bacalaureat la M3?
Cine il da? De la care profil?
Din cate am inteles ca se da si M4, ati auzit vreodata de el?
Detalii, va rog.
Funda+VOT!

2 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

În general profilele vocaţioanle dau M3 şi M4.Eu sunt la un asemenea profil, iar subiectele sunt asemănătoare cu cele de la M1 şi M2 doar că nu se dau exerciţii cu analiza matematică şi integrale.

| Manuellllaa a răspuns:

Pai,sa o luam logic.
M1 se refera in general la profile gen"mate info, filo.si altele mai bune"M2 este tehnicul.
M3 si M4 la fel.
Concluzia? Oscileaza in masura cu profilele, cat de bine sunt elevii pregatiti.De exp nu poate da la M1 un elev care este la profil de mecanica, intelegi? M1 -dificil
M2-mediu
M3,M4-usor.Asta ar fi logica spusa de mine.