| Nastia a întrebat:

Cum e la facultatea de medicina? ce se face la cursuri? se face curs de chimie? e f greu?

Răspuns Câştigător
| Sorina111 a răspuns:

Se stie ca facultatea de medicina e printre cele mai grele facultati.Trebuie sa ai inclinatii spre acest domeniu si sa iti placa mult, altfel nu are rost sa mergi acolo.La urma urmei, orice facultate e grea, dar cel mai important lucru este sa faci ceea ce consideri ca ti se potriveste.

2 răspunsuri:
| Nastia explică:

In ce sens e f greu? avem multa materie de invatat? anatomie? sau diseca profii oameni in fata noastra? se face chimie?

| Tiberius a răspuns:

Da e foarte greu, dar daca iti place si vrei sa urmezi asta nu vreau sa te descurajez