| anonim_4396 a întrebat:

Cum e la liceul mihail kogalniceanu din constanta?
daca media cu care sa intrat anul trecut este 7.19 si eu am exact aceeasi medie intru?(sper ca nu radeti de media mea dar ma coborat examenul)
si liceul la profil mate-info este bun? sunt copii mai sariti...sau cum?

1 răspuns:
| BogdanFnky a răspuns:

Deci nu poti sa stii daca o sa intrii la liceul asta daca tu ai exact aceeasi medie. Sansa ca tu sa intri este de 50%,deoarece media poate scadea,sau creste,in functie de cati elevi candideaza. Din punctul meu de vedere, nu iti recomand mate info, decat daca esti foarte bun la matematica.