| anonim_4396 a întrebat:

Cum e liceul spiru haret? Dar caragiale? Dar va rog sa spuneti si de ce sau de unde stiti, ok?

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Ce oras la Spiru Haret?

| victorandrei a răspuns:

Daca zici si orasul ar fi si mai bine

| Azazell a răspuns:

100% vorbesti de BucurestihappySunt doua licee bune, mai ales Caragiale, dar trebuie sa iti si permiti. Uniforma in Caragiale este cam 450 ROn plus multe altelelaughing)In fine alege un liceu mediu daca vre sa iti fie binebig grinEu sunt in Bolintineanu (7.60) si am intrat cu media 8.89rolling on the floor).dar e mai bine asa.Se si invata carte, e si distractie..etc

| andreeamoan a răspuns:

Nu e adevarat cu uniforma la Caragiale! am intrat eu anul acesta si tu iti cumperi camasa si sacou albastru. Nu mai mintiti!