| waXonwaXoff a întrebat:

Cum e mai bine sa avem ore dimineata sau dupa amiaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa amiaza noaptea faci o parte din teme si ziua cealalta parte si iti mai ramane timp sa inveti!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar fi mai bine sa nu mai avem?

| inna a răspuns:

Dimineatahee hee

| plasticstyle a răspuns:

Dupa amiaza... asa dimineata te trezesti la 6juma' te duci la scoala ca o leguma stai pana pe la 3 la 4 ajungi acasa.mananci si te culci.asa dupa amiaza intrii la 1 te trezesti pe la 9 vezi ce ai de repetat/scris si gata.la7-8 esti acasa mananci si te culci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ore avem si noaptea, ca doar timpul trece, nu?

| a2 a răspuns:

Pai. cica de dimineata e mai bine... dar mie imi place mai mult de dupa amiaza love struck

| Letytzy@ a răspuns:

Mie imi place de dimineata desi ma trezesc la7.sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place sa am zile, nu ore. Justitiarule, e o chestie de varsta. No offence!

| ايرينا a răspuns:

Dimineata este cel mai bine. dipa-amiaza tb sa vii tarziu acasa.si este tare neplacut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut ore dupa amiaza pana sa intru la liceu si nu`mi placea deloc. Adica nu aveam timp liber; ma trezeam dimineata pe la 9 si ceva, pana la 11. 30 invatam (cat puteam sa`mi invat) si dupa aia 6-7 ore muream iar de somn, iar cand veneam acasa eram foarte obosita pentru ca ajungeam tarziu.
Acum de cand sunt de dimineata e muuuult mai bine. pentru mine cel putin e mult mai mult timp liber :X acum mai pot merge la un suc dupa ore cu prietenii, invata mai mult etc...
cei care au fost dupa amiaza si acu sunt dimineata probabil stiu cum ewinking

| PlAyfuLl_aNgeL a răspuns:

Dimineata e mai bine.pentru ca venim de la scoala mai avem si noi timp si de altceva.nu mult da avem. dar dupa amiaza.vii de la scoala la 7... iar toata ziua ta se rezuma la scoala.in cazul in care te trezesti la 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata ca seara nici macar nu ai chef sa manancihee hee
e obositor sa vii seara

| DarkBlood32 a răspuns:

Dimineata. Eu acum incep cursurile la ora 14:00 si la ora 19 sunt acasa straight face Iti dai seama ce naspa e? Dar e mai avantajos ca am timp sa mai invat dimineata, dar seara nu prea am timp sa-mi fac temele.
Deci dimineata e mai frumos.