| anonim_4396 a întrebat:

Cum este la liceu cu frecventa redusa? cand se tin cursurile, cand se pun note si alte detalii va rog

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, este aproximativ la fel ca şi la cursuri de zi...
Doar că faci mai puţine ore pe zi şi mai puţină materie pe semestru/an
Faci 3-5 ore/zi şi 5 ani de liceu ( în loc de 4 )!

Vezi un exemplu de orar la linkul :
www.liceulvictorbabescluj.ro/downloads/2013/orar%20fr%202013-2014.doc

http://www.liceulvictorbabescluj.ro/indexdc3e.html

Materia şi subiectele pentru BAC sunt aceleaşi, doar că dai BAC-ul la finalul clasei a 13-a.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| innocentkid44 a răspuns:

Frecventa redusa adica mergi la scoala odata sau de doua ori pe saptamana si faci 7-8 ore...