| Lullabies a întrebat:

Cum este la profilul Matematica-informatica intensiv engleza? Din ce se dau teze, bacalaureat. Este greu, complicat? Cam ce parere aveti? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

La mine in oras este destul de greu acolo si se intra cu medii foarte mari. Desigur daca esti un copil destept si cu capul pe umeri, n-o sa ai probleme.

O sa dai teza la mate,romana, la alegere bio,chimie, fizica, engleza.

2 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Faci aceleasi ore ca la mate-info simplu, plus inca 1sau 2 ore de engleza in plus. Inainte de bac poti da si atestat la engleza, pe langa cel de la informatica pe care-l dau toti de MI.

| Plague a răspuns:

Nu cred ca exista profilul mate-info intensiv engleza, sau cel putin nu am auzit de el. Eu sunt la FILO intensiv engleza, si dau bac din romana, engleza, franceza, istorie, la alegere intre logica, psihologie, filozofie si economie. Profilul la care sunt eu e grozav; dintr-a 11-a nu faci bio, mate, fizica si chimie; se pune accent pe romana si engleza. Cam asta ar fi mai important de stiut happy