| Anonim2938 a întrebat:

Cum este liceul Jean Monnet din Bucuresti? Vreau sa stiu cat mai multe..cum sunt copii, profesorii..am auzit ca trebuie sa ai bani ca sa mergi la liceul acela, dar de ce? dau fundita+bot tuturor rasp!

2 răspunsuri:
| Cerasela39323123 a răspuns:

Liceul acesta este foarte bun crede-ma chiar eu invat in l e un liceu de nota10 si nu ai nevoie de bani sa intri in el daca uni procedeaza asa e treaba lor dar profesori sunt de gasca daca inveti sunt si ei de gasca iar colegi sunt de treaba mai sunt si fitosi dar nu de aia care sa sufere prea mult de ei si nu trebuie sa dai bani totul e sa ai unde sta la Bucuresti. eu am intrat acolo fara sa dau bani si sau la o matusa.

| Anonim2938 explică (pentru Cerasela39323123):

Imi poti lasa id tau? da`mi msj p privat