| rlr09 a întrebat:

Cum fac decoratiuni pentru serbarea de craciun din hartie sau din alte chestii... Sa fac Mos Craciun, om de zapada, globuri etc. Sa fie 3d nu doar niste hartie desenata.

3 răspunsuri:
| Madutzaaa67 a răspuns:

Globurile le poti face din nuci pe care le pictezi cu diferite culori si poti face si niste stelute de nea din hartie alba... sper ca o sa-ti fie de foloos... funda?

| SCLIPIC a răspuns:

Pai.ia un bec consumat. Picteaza l sau lipeste paiete pe el si la capat pune-i ata ca sa il agati in brad
Sau poti cauta pe google origami club si acolo sunt categori si alegi christmas. Funda?