| Andreius141 a întrebat:

Cum fac sa ma înscriu la poli pe ingineria electrică?
Cu ce trebuie sa ma pregătesc: acte, cereri etc
Când trebuie sa duc dosarul la facultate (dacă merge sa îl duc fizic(ca nu înțeleg nimic pe site ul lor).
Cu ce medie se intra?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pai tu care voiai sa inveti engleza intr-o singura zi nu esti in stare sa afli niste informatii publice despre admiterea la facultatea pe care vrei sa o urmezi?

| Andreius141 explică (pentru johnnny123):

Fără suparare, dar dacă am pus doar o întrebare, legată de facultate, ca sa stiu sa ma ghidez mai repede, nu stiu care ar fi problemahappy (ca poate am căutat si nu prea am înțeles prea bine).
In plus, sunt persoane care poate sunt deja la poli sau poate stiu cu ce se mananca aceasta înscriere si d-asta întreb. Sper ca nu gresesc, eu doar mi-am exprimat punctul de opinie laughing