| GulDan a întrebat:

Cum invat si eu spaniolabig grin?

4 răspunsuri:
| george2431 a răspuns:

Urmeaza cursuri pe net(vei invata o spaniola fundamentala, de incepatori), incearca cu un meditator(vei invalta mai multe).

| Monica15 a răspuns:

Poti sa iti iei un meditator sau poti sa inveti de pe internet si eu am vrut sa invat spaniola si acum am o stiu dar nu chiar toata. eu am invatat-o de la o prietena care stie bine spaniola si am facut cu ea (ore de spaniola)winking

| Catalina4 a răspuns:

Mai intai invata regulile de pronuntei... apoi cuvintele de baza... uitete la seriale in spaniola sau cel mai sigur cauta o profesoara pe internet care sa stie si daca esti a 8 a sau a 7 a si vrei ca in a9 a sa faci spaniola alegeti un profil de filologiewinking la o scoala la care se face spaniola?

| DnY97 a răspuns:

Uita-te la filme in spaniola si daca nici de acolo nu o inveti cauta pe internet lectii de spaniola.